محصولات

۱۳۹۵-۰۵-۱۷
آب سرد کن ، ظرفشویی

آب سردکن، وضوخانه، ظرفشویی

ساخت و تولید انواع آب سردکن، وضوخانه، ظرفشویی و … با استفاده از ایده های نو و خلاقانه و همچنین دارا بودن کیفیت متمایز نسبت به دیگر رقبا، باعث اعتبار شرکت سنگ آذین یزد از بدو تاسیس در سال ۱۳۷۹ تا به اکنون در این صنعت گشته است. کلیه محصولات تولیدی توسط شرکت سنگ آذین یزد با بهترین کیفیت و بروزترین تجهیزات برش سنگ در جهان تولید میگردد . جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق بخش تماس با ما، با همکاران ما در ارتباط باشید .
۱۳۹۵-۰۵-۱۷
آبنما

آبنما

ساخت و تولید انواع آبنما، یکی دیگر از فعالیت های شرکت سنگ آذین یزد میباشد که همکاران ما میتوانند برای شما هر نوع آبنمایی را طراحی و اجرا نمایند. ساخت آبنماهای تولیدی توسط شرکت سنگ آذین یزد، بوسیله جدیدترین ابزار و ماشین آلات صنعتی برش سنگ و همچنین آخرین تکنولوژی های روز جهان میباشد که این امر باعث بالارفتن کیفیت محصولات تولیدی توسط سنگ آذین یزد میگردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساخت انواع آبنما میتوانید از طریق بخش تماس با ما، با همکاران ما در ارتباط باشید .
۱۳۹۵-۰۵-۱۷
ساخت انواع المان

ساخت انواع المان

یکی از فعالیت های دیگر شرکت سنگ آذین یزد، ساخت انواع المان با هر نوع طرح و نقشی با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات برتر برش سنگ جهان میباشد. شما میتوانید هر نوع طرحی را برای اجرا آن به همکاران ما ارائه نمائید تا همکاران ما، المان و طرح مورد نظر شما را تولید کرده و آن را برای شما اجرا کنند . شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از ساخت انواع المان و همچنین ارتباط با همکاران ما، از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشید .
۱۳۹۵-۰۵-۱۷
کاور ستون

کاور ستون

شرکت سنگ آذین یزد با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات روز برش سنگ جهان که در اختیار دارد، میتواند انواع کاورهای ستون را با قطرهای بزرگ برش دهد و بهترین محصول را به شما ارائه دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق بخش تماس با ما، با همکاران ما در ارتباط باشید .
۱۳۹۵-۰۵-۱۷
نیمکت سنگی

نیمکت سنگی

نیمکت های سنگی بعنوان یکی دیگر از محصولات شرکت سنگ آذین یزد میباشد که از طراحی زیبایی نیز برخوردار میباشد . محصولات نیمکت سنگی تولیدی توسط شرکت سنگ آذین یزد با توجه به طرح و موضوع محل نصب نیمکت، طراحی و ساخته میگردد. محصولات نیمکت سنگی با بهترین کیفیت و بهترین مواد اولیه تولید میگردد و همچنین در ساخت آنها از جدیدترین تجهیزات روز جهان استفاده میگردد که این امر موجب بالا رفتن کیفیت محصولات تولیدی میگردد.  جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ارتباط با همکاران ما، از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشید .
۱۳۹۵-۰۵-۱۷
میز سنگی

میز سنگی

یکی دیگر از فعالیتهای شرکت سنگ آذین یزد، طراحی انواع میز و صندلی های سنگی از جمله میز سنگی نهارخوری و همچنین میز سنگی صبحانه خوری با طراحی خاص، زیبا و مدرن میباشد که این محصولات با بهترین کیفیت تولید و عرضه میگردد . شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ارتباط با همکاران ما، از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشید .
۱۳۹۵-۰۵-۱۷
طراحی بر روی کف فرش

طراحی بر روی سنگ فرش

شرکت سنگ آذین یزد با دارا بودن امکانات سخت افزاری مناسب و همچنین تکنولوژی های روز دنیا، جهت اجرای انواع نقوش زیبا بروی سنگ فرش ها میتواند انواع طرح های اصیل و اسلیمی را برای شما بروی سنگ فرش سنگی تولید کند . جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ارتباط با همکاران فروش ما، میتوانید از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشید .
۱۳۹۵-۰۵-۱۷
مصنوعات سنگی

مصنوعات سنگی

شرکت تولیدی سنگ آذین یزد با تکیه بر سابقه درخشان خود و همچنین بعنوان برترین تولیدکننده انواع مصنوعات سنگی با جدیدترین و مجهزترین ماشین آلات جهان و دستگاه های برش سنگ و با در اختیار داشتن آخرین تکنولوژی های روز جهان، میتواند بهترین گزینه برای ساخت انواع مصنوعات سنگی برای کلیه متقاضیان این محصولات باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با همکاران ما از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشید .
error: محتوا قفل گذاری شده است